Naszą misją jest stać się największym dostawcą garaży blaszanych w Polsce.

Słowo
O FIRMIE

KaemSTAL to Polska firma  zlokalizowana w województwie małopolskim. W ramach prowadzonej przez nas działalności, oferujemy Państwu konstrukcje stalowe oraz blaszane.  Dzięki dobrej organizacji firmy oraz ciężkiej pracy uzyskaliśmy wysoką pozycję w naszej branży.

Nasza
PRACA

Bazujemy na materiałach najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Oferujemy Państwu produkty trwałe i solidnie wykonane, dodatkowo pokryte warstwami ochronnymi. Kładziemy również nacisk na estetykę, dzięki czemu można je wykorzystać nie tylko jako zadaszenie miejsc parkingowych ale również jako pomieszczenia gospodarcze, schowki czy sklepiki.

Wysoka
JAKOŚĆ

Naszym głównym filarem jest zaufanie klientów, dlatego dbamy o jakość wykonywanych usług oraz terminowe wywiązywanie się z powierzonych nam zamówień. Nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie służy fachową pomocą podczas wyboru produktu spełniającego Państwa indywidualne oczekiwania.

Dla bardzo WYMAGAJĄCYCH

Dla najbardziej wymagających Klientów wprowadziliśmy do sprzedaży garaże pokryte blachodachówką oraz blachą z przetłoczeniami poziomymi.  Na szczególną uwagę zasługują garaże blaszane drewnopodobne.  Jest to klasyczne rozwiązanie w nowoczesnej formie, tak aby jak najlepiej współgrało z otoczeniem.

Nasza
OFERTA

 • garaże jednostanowiskowe
 • garaże podwójne i wielostanowiskowe
 • hale blaszane
 • wiaty garażowe i magazynowe
 • schowki budowlane i rolnicze
 • domki ogrodowe
 • wiaty śmietnikowe
 • bramy garażowe
 • kojce dla psów
  To Państwo decydują o:

 • wymiarach konstrukcji,
 • spadzie dachu,
 • rodzaju i kolorze blach,
 • innych dodatkach czy sposobach wykończenia które mają zostać użyte podczas produkcji.

Wszystkie garaże wykonujemy na indywidualne zamówienia klienta.

Wymienione rodzaje produktów dostępne są oczywiście w wielu alternatywnych wariantach.

Sprzedaż
HURTOWA

Obszarem sprzedaży hurtowej oraz detalicznej obejmujemy
całą Polskę, Słowację, Czechy i Węgry.

Co zapewniamy naszym Klientom?

Indywidualność

Każdy nasz klient jest traktowany jako jedyny i niepowtarzalny. Od samego początku prowadzimy proces wyceny, zamówienia i montażu wyłącznie indywidualnie.

REALIZACJA

Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie. Na każdym etapie możesz nas sprawdzać korzystając z naszego formularza lub do nas zadzwonić. U nas to proste!

ROZSĄDNE CENY

Każdy grosz się liczy. Dla naszych Klientów przede wszystkim. Dlatego tak dobieramy elementy, aby zmieścić się z budżecie. Nie obniżamy jakości, zawsze wiesz, za co płacisz.

Staranność

Staranne wykonanie każdego elementu to nie tylko nasza powinność. To dbałość o Twoje zadowolenie i nasz prestiż – mamy nadzieję, że będziesz nas polecał Twoim znajomym.

TRANSPORT

Nasze produkty zawsze starannie zabezpieczamy do transportu. Dowozimy na miejsce na terenie całej Polski. Dzięki temu wiesz, że do końca obsługujemy Twoje zamówienie.

MONTAŻ

Nasza ekipa to sprawdzeni „w boju” fachowcy. Tworzymy zgraną „paczkę” ludzi, którzy mogą na sobie polegać. Rozumiemy się bez słów. Każdy wie, za co jest odpowiedzialny.

OPIEKA

Nasze zadanie nie kończy się w momencie zakończenia montażu. Gwarantujemy dobre działanie każdego produktu, prowadzimy obsługę i opiekę posprzedażową.

GWARANCJA

Oferujemy szybkie i bezpieczne zakupy. Udzielamy pełnej gwarancji na każdy produkt i usługę. Jesteśmy pewni naszych produktów i jakości materiałów, z których są wykonane.

OBSŁUGA

Zapewniamy szybki kontakt oraz fachową i miłą obsługę. Zawsze jesteśmy dostępni. Służymy radą i pomocą. Pomagamy rozwiać wątpliwości wskazując rozwiązanie.